Середа, 21.10.2020, 04:16

Наливайківське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - дитячий садок"

Форма входу

Головна » 2013 » Травень » 7 » Наказ №50 від 20.04.2012р. "Про підсумки проведення тижня боротьби зі шкідливими звичками"
12:01
Наливайківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Наказ №50 23.04.2012р. с.Наливайківка
"Про підсумки проведення тижня боротьби із шкідливими звичками "
  Відповідно до річного плану роботи навчально-виховного об’єднання на 2011-2012 навчальний рік, наказу № 42 від 27.03.2012р. «Про проведення тижня боротьби із шкідливими звичками» та з метою пропаганди здорового способу життя з 2 по 6 квітня був проведений тиждень боротьби із шкідливими звичками. Плануючи проведення тижня здоров’я намагалися актуалізувати відчуття необхідності дбайливого ставлення до здоров’я та навколишнього середовища. В організації та проведенні тижня здоров’я брав участь весь дитячий та педагогічний колектив. Розпочали тиждень здоров’я спортивним святом для учнів 1- 2 класів та вихованців дитячого садка «Олімпійцями зростаємо сьогодні». Запам’яталися учням початкових класів цікаві віршовані фізкультхвилинки з ігровими елементами, які організували учні 8 класу Савран Тетяна, Кравченко Вадим, Марченко Денис . Під час проведення тренінгових занять у 5 та 6 класах «Шлях до здорового способу життя школярі, об’єднавшись у групи, створювали моделі здоров’я, називали шкідливі, руйнівні для здоров’я фактори. У кінці заняття зробили висновок: зруйнувати значно легше, ніж створити, дуже важливо зберегти те, що маємо. На ілюстрованих кроках до здоров’я висловили бажання вести активний спосіб життя, розвивати необхідні уміння та навички, які зменшують схильність до ризикованої поведінки. Особливу увагу звернули на профілактику таких шкідливих звичок як лихослів’я та куріння. Члени комісії учнівського самоврядування «Дисципліна та порядок» боролися з лихослів’ям у шкільному колективі, їх зусилля були спрямовані на те, щоб школярі не вживали ненормативну лексику, адже це є теж шкідлива звичка, показник роздратованості, злості. Проведено ряд корекційних занять з учнями із самоусвідомлення негативного впливу лихослів’я. Цікавими й змістовними були заходи з формування негативного ставлення в учнів до куріння: тестування, інформації, акція «Обміняй цигарку на цукерку». Підсумком проведення тижня став виступ агітбригади «Здоров’я» про цінність здоров’я і від чого воно залежить, які дії забезпечують здоровий спосіб життя. Члени агітбригади, крім інформаційних повідомлень щодо збереження і зміцнення здоров’я, організували ряд конкурсів з елементами метання на увагу, міні – змагання рухливого характеру, творчого характеру - захист емблем «Ми - за здоровий спосіб життя». Тиждень здоров’я пов’язали із заходами благоустрою, що традиційно проводиться у квітні. Враховуючи вікові особливості та дозування фізичного навантаження кожен клас виконував завдання щодо впорядкування шкільної та сільської території.
На основі вищезгаданого
НАКАЗУЮ:
1. Відмітити організоване проведення тижня боротьби із шкідливими звичками.
2.Учителю основ здоров’я Трофіменко В.В. 2.1. Узагальнити та оформити досвід роботи проведення заходів щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій у практику роботи школи ( кітень – травень 2012р.).
 3.Касним керівникам 1-9 класів
3.1.Продовжувати профілактичну роботу з формування здорового способу життя, запроваджуючи цікаві форми роботи.
4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Стукало Т.В.
4.1. Висвітлити проведення тижня боротьби із шкідливими звичками в газеті «Макарівські вісті».
 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника дирек­тора з НВР Стукало Т.В
. 6.Наказ підготувала заступник дирек­тора з НВР Стукало Т.В.

Директор НВО І.П.Омельченко
Переглядів: 4009 | Додав: Директор | Рейтинг: 0.0/0