Середа, 21.10.2020, 05:51

Наливайківське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - дитячий садок"

Форма входу

Головна » 2013 » Квітень » 15 » Опис досвіду роботи з впровадження здоров*язберігаючих технологій
Опис досвіду роботи з впровадження здоров*язберігаючих технологій
Ми живемо у суспільстві, невід’ємною реальністю якого є вирішення проблеми збереження власного здоров’я. Наше завдання: пояснити кожному учню, що навчання та здоровий спосіб життя є життєвою необхідністю для реалізації своїх планів. Традиційними стали тижні здоров’я. В організації та проведенні тижня здоров’я бере участь весь дитячий та педагогічний колектив. Обов’язково плануємо спортивні естафети для учнів початкових класів та вихованців дитячого садка. На уроках 1-4 класів старші учні проводять віршовані фізкультхвилинки з ігровими елементами . Традиційні тренінгові заняття, які проводить вчитель основ здоров’я Трофіменко В.В. На заняттях панує атмосфера розкутості й дружнього співробітництва. Школярі, об’єднавшись у групи, створюють моделі здоров’я, називають шкідливі, руйнівні для здоров’я фактори. Після тренінгів учні роблять висновок: зруйнувати значно легше, ніж створити, дуже важливо зберегти те, що маємо, висловлюють бажання вести активний спосіб життя, розвивають необхідні уміння та навички, які зменшують схильність до ризикованої поведінки. Особливу увагу звертаємо на профілактику таких шкідливих звичок як лихослів’я та куріння. Члени комісії учнівського самоврядування «Дисципліна та порядок» борються з лихослів’ям у шкільному колективі, слідкують, щоб школярі не вживали ненормативну лексику, адже це є теж шкідлива звичка, показник роздратованості, злості. Проводимо ряд корекційних занять(тестів) з учнями із самоусвідомлення негативного впливу лихослів’я. Цікавими й змістовними проводяться заходи з формування негативного ставлення в учнів до куріння: тестування, інформації, акція «Обміняй цигарку на цукерку». Виступи агітбригади «Здоров’я» нагадують учням про цінність здоров’я і від чого воно залежить, які дії забезпечують здоровий спосіб життя. Члени агітбригади, крім інформаційних повідомлень щодо збереження і зміцнення здоров’я, організовують ряд конкурсів з елементами метання на увагу, міні – змагання рухливого характеру, творчого характеру - захист емблем «Ми - за здоровий спосіб життя». Цього року тиждень здоров’я пов’язали із заходами благоустрою. Спільна участь педагогічного та учнівського колективу в заходах благоустрою школи, села формує працелюбність, створює бадьорий життєрадісний тонус учнів , а це основа психічного та фізичного здоров’я дітей.
Переглядів: 511 | Додав: Директор | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: