Форма входу

Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Проведення Олімпійського тижня
13:48
Проведення Олімпійського тижня
З 8 вересня по 12 вересня в Наливайківському НВО проходив Олімпійський тиждень. Протягом тижня учні 5-9 класів готувалися до змагань: підготували емблеми,девізи команд,допомогли у виготовленні та розміщенні спортивного обладнання. Було проведено виставку малюнків та вікторини на спортивну тематику. Готувалася до змагань і група дівчат з 6 класу,щоб під час змагань підтримувати та підбадьорювати учнів. Загальношкільні змагання розпочали з шикування, здачі рапортів, запалення Олімпійського вогню та гімну України. У програмі ігор були: - кросовий забіг на дистанцію 300м серед дівчат та хлопців. Де І місце виборола учениця 5 класу Шестакова Богдана,та серед хлопців учень 9 класу Сівач Назар; - подолання вертикальних перешкод; - ведення м’яча; - виконання стрибків у мішках; - біг по купинах; - метання м’ячів на точність; - метання кілець на жердину; - стрибки на скакалці дівчата (30с); - віджимання хлопці (30с); - прес (30); Під час змагань учні прагнули показати найбільш високі результати. Переможцем спортивної естафети став 9 клас.
Переглядів: 223 | Додав: Директор | Рейтинг: 0.0/0